Atrakcje

Basen zewnętrzny

Nasz zewnętrzny, podgrzewany basen to prawie 100 m2 świetnej zabawy! To właśnie tutaj w sezonie letnim tętni życie Villi Finezja. Nic dziwnego, bo jest to miejsce, w którym zabawa nigdy się nie kończy – a w godzinach wieczornych, dzięki bajecznemu podświetleniu, robi się tutaj naprawdę magicznie.
Basem ma głębokość 130 cm, a dla najmłodszych został wyznaczony specjalny brodzik o średnicy 3,5 m i głębokości 45 cm.

SPA/Masaże

Strefa SPA to odpowiedź na oczekiwania naszych Gości. Nowe wnętrza, przemyślane rozwiązania oraz bogata oferta to powody, dla których Goście uwielbiają to miejsce. Oferujemy zabiegi nawilżające, liftingujące, antycellulitowe, regenerujące a także całą gamę masaży m.in. klasyczne relaksacyjne, bańką chińską, a także gorącymi kamieniami.

Restauracja i Tawerna

Nasza Restauracja może pomieścić do 50 osób i oprócz serwowania posiłków pełni również funkcję miejsca spotkań Gości. Dobrze wyposażony coctailbar, kominek a także projektor z dużym ekranem i nagłośnieniem to powody, dla których jest tu zawsze gwarno i wesoło.
Chcemy, aby nasi Goście miło spędzali czas, dlatego oprócz typowej Restauracji w Villi Finezja czeka na Was wyjątkowa przestrzeń do wspólnej zabawy i integracji czyli nasza Tawerna. Może ona pomieścić nawet 100 osób, a odbywające się tutaj wieczorki taneczne, karaoke oraz seanse filmowe i sportowe, a także bawialnia dla najmłodszych to dowód na to, że Villa Finezja to coś więcej niż zwykła villa.

Dla dzieci

Kolorowy i bezpieczny plac zabaw, boiska do piłki nożnej, siatkówki oraz monocykle to tylko niektóre z atrakcji czekających tu na najmłodszych Gości. Wieczorki karaoke, wspólne ogniska, a przede wszystkim szalona zabawa w naszym basenie – wszystko to sprawia, że rodzinne wakacje w Villi Finezja to niezapomniany czas.